TeeDeeT – akce pro 15+ !!!

Víš, kdo je TeeDeeT?

Ten, kdo by všechno chtěl zkusit, co už leccos umí, ale není si jistý, jestli všechno dělá dobře. Ten, kdo pracuje přímo s dětmi a řeší jejich spokojenost a každou minutu se jim věnuje. Našel ses v tom? Trefil jsem se, viď?  Nejsi a nemusíš v tom být sám!

Sdružujeme a propojujeme všechny TeeDeeTy z Prahy, kteří pracují s dětmi, ale chybí jim ujištění, kontakty dalších vrstevníků a péče o vlastní zájmy a priority.

Nabízíme akce, kde propojujeme lidi ve věku 15 –⁠ 20 let, kteří chtějí potkat nové kamarády či společníky se stejnou vizí a stejným naladěním. Akce, kde si něco zažijeme, něco se naučíme a k tomu si užijeme i horu zábavy.

Líbí se ti tahle myšlenka?
Není nic jednoduššího než se k nám přidat, zabalit pár drobností na den nebo víkend a zažít jízdu s ostatními TeeDeeTy!

Kdo se o akce stará?
Jsme partička vedoucích z různých pionýrských skupin v Praze, kteří mimo svou činnost u oddílů vidí potřebu propojovat lidi napříč Prahou a dávat jim to, co jim leckdy chybí – smysluplně strávený čas s partou stejně poblázněných lidí, rozšiřování obzorů činnosti, výměna námětů a názorů k činnosti nebo řešení různých problémů. S tím samozřejmě spojené zážitky a zkoušení nových věcí.

 

Co se chystá:

TeeDeeT voda 16. – 18. 6. 2023

Chceš zažít dobrodružství na lodích, spaní v kempu, vaření na ohni a u toho si užít sluníčka a ochladit se? Zároveň potkat staré známé nebo úplně nové kamarády napříč pionýrskými skupinami? Pokud ano tak s námi vyraz na sjezd jedné z nejkrásnějších řek v Čechách, na Ohři. Hlavní komunikační kanál přes Facebook. Přihlašování přes přihlašov­nu

 

 

Proběhlé akce:

  • TeeDeeT voda (Vltava) 29. 8. – 1. 9. 2018 – odkaz na článek ZDE
  • TeeDeeT Laser game 14. 3. 2019 – odkaz na článek ZDE
  • TeeDeeT Jump park 8. 5. 2019 – odkaz na článek ZDE
  • TeeDeeT Laser game 21. 11. 2019 – odkaz na článek ZDE
  • TeeDeeT Příběhy města pražského 22.10.2022 – odkaz na článek ZDE
  • TeeDeet Paintball 26. 4. 2023 – odkaz na článek ZDE

 

Vedoucí TeeDeeTů a kontakt pro přihlášení:

Bára Zbejvalová (96. PS Veselí Medvědi)

teedeet@praha.pionyr.cz

 

TeeDeeT najdeš i na Facebooku

© 2024 Pražská organizace Pionýra | praha@pionyr.cz